Hakkımızda

Yüksel Tekin Usta - Çalışıyor
Yüksel Tekin Usta – Çalışıyor

Kuruluş Hikayemiz

Her şey, bir gün Kadıköy’de ufak bir ayakkabı dükkanına girmemle başladı.. Annemin sandaleti kopmuştu ve aynı gün içerisinde tamir edilmesi gerekiyordu, sora sora “Fantazi Kundura” isimli ufak bir dükkana girdim. Dükkanın vitrininde bir sürü ayakkabı ve terlik vardı ancak üzerlerinde marka yoktu, orada Yüksel Usta ile tanıştım. Kendisine, sandaleti tamir edip edemeyeceğini sordum ve 30 dakika içerisinde halledeceğini söyledi. O esnada bize 2 çay söyledi, hemen samimi olduk ve sohbete daldık. Bütün ayakkabı ve terlikleri kendisi %100 yerli olarak %100 el yapımı şeklinde üretiyormuş. Ne tesadüf! Ona da bir pazarlamacı ve web işlerinden anlayan bir eleman lazımmış. Biz de “FantaziKundura.com”u kurmaya karar verdik, maceramız işte böyle başladı. Kendisinin işine ne kadar emek verdiğini görünce ben de kabul ettim tabii, ustamıza güveniyorum ve kaliteli ürünler yaptığını düşünüyorum.


Biz kimiz?

Benim ismim Gökhan Furkan ÖZKAYA, 31 Ağustos 1995 doğumluyum. Yazılım ve Kodlama işleri ile ilgileniyorum. Yükse Tekin Usta, meslek hayatına 1982 yılında, Beyoğlu’nda çırak olarak başlamıştır. Mesleğin ilk yıllarında, frezeci olarak yetişmiştir. İlerleyen yıllarda farklı farklı yerlerde çalışarak kendisini geliştirmiştir. Sayacılık haricinde bütün işlerini kendi el emeği ile yapmaktadır. Kalfalık, kesicilik, modelcilik, temizleme, frezeyi tamamen kendisi yapıyor. 1992’den beri de Kadıköy’de kendi dükkanında hizmet vermekte, mesleğini burada icra ediyor.


Misyonumuz

Ürünlerimizde %100 garanti sunuyoruz; beğenmediğiniz bir durum veya ürün memnuniyetsizliği olduğu zaman; 7 gün içerisinde iade ediyoruz. Ürünü istediğiniz gibi kostimize ediyoruz, istediğiniz boyuta ve şekle getiriyoruz. Tüm ürünlerimiz %100 yerli malı ile %100 el yapımı şeklinde üretilmektedir. Sizlere kalitenin ne demek olduğunu göstermek için buradayız, işimizi en iyi şekilde yapmayı hedefliyoruz.


Sloganımız

“Siz tasarlayın, biz yapalım.”

Sizin istediğiniz, beğendiğiniz, seçimlerini yaptığınız ürünü bize ifade edin veya gönderin.. Bizimle paylaşın ve biz gereğini sizin için yapalım! Çok beğenipte eskittiğiniz bir ayakkabı mı var? ve bulamıyor musunuz? Ayakkabınızı bize gönderiyorsunuz ve size o ayakkabının aynısının -yenisi- yapıp size gönderiyoruz!

Yüksel Tekin Usta - Çalışıyor 2
Yüksel Tekin Usta – Çalışıyor 2

Bizimle iletişim kurabilirisiniz veya bize Özel Sipariş verebilirsiniz.

Telefon: +90 (537) 867 65 80

E-Posta: furkanozkayaa@gmail.com